Kandydaci przyjęci do OP i pierwszej klasy SP nr 5

Dzień otwarty

Rekrutacja 2024/2025

Koncert Walentynkowy

"To były piękne dni...”, ale to był również piękny wieczór w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Dzięki Uczniom Szkoły Podstawowej nr 5, którzy wraz z nauczycielami przygotowali Koncert Walentynkowy, zgromadzona licznie publiczność odbyła dziś sentymentalną, muzyczną podróż w czasie. Dzieci, na scenie, miały możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych, muzycznych, aktorskich oraz tanecznych.W przepięknej scenografii walentynkowej i przy największych przebojach z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych publiczność doskonale się bawiła. Finałowa piosenka „To były piękne dni...” sprawiła, że widzowie opuszczali Centrum Kultury w doskonałym nastroju. Organizatorzy spektaklu słowno – muzycznego składają serdeczne podziękowania przede wszystkim Uczniom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie Koncertu, Dyrekcji Centrum Kultury w Jędrzejowie: Sebastianowi Sipa, Ireneuszowi Ślusarczykowi oraz Panom: Arturowi Smerkowskiemu, Edgarowi Wojtasiakowi, Waldemarowi Szczygłowi i Wojciechowi Krzywickiemu za pomoc w realizacji tego artystycznego przedsięwzięcia.

Oglądaj zdjęcia na szkolnym FB