Aktualności  »  Konkursy

”Żyję bez ryzyka”

"Żyję bez ryzyka" to nazwa działań profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży. Nadrzędnym celem akcji jest promowanie zdrowego stylu życia bez uzależnień oraz zachowań niebezpiecznych.

W piątek w siedzibie jędrzejowskiego oddziału OHP odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkuru profilaktycznego skierowanego do dzieci i młodzieży. Uczestnicy konkursu mieli w kategorii szkół podstawowych wykonać pracę plastyczką pod hasłem: „Żyj bez ryzyka”. Laureatką konkursu została uczennica naszej szkoły Patrycja Budzińska, która w konkursie zdobyła wyróżnienie.  Nagrody wręczył w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie mł.insp. Rafał Zieliński wraz z Dyrektorem Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Jędrzejewie Panią Barbarą Ciechanowską.

Dla Patrycji wielkie gratulacje!

Informacja: pani Izabela Szczerba