Aktualności  »  Konkursy

Głosujemy!

Pierwszaki 2017 w powiecie jędrzejowskim.

Bałtów dla najsympatyczniejszej klasy.

Już po raz 15 prezentujemy klasy pierwsze z powiatu jędrzejowskiego i województwa świętokrzyskiego. To zwieńczenie ważnej akcji.
Akcja „Pierwszaki - zdrowo i bezpiecznie do szkoły” od 15 lat jest organizowana przez „Echo Dnia”. W tym roku przy pomocy burmistrzów, Jędrzejowa - Marcina Piszczka, Sędziszowa - Wacława Szarka; wójtów, Oksy - Tadeusz Soboń i Słupi Jędrzejowskiej - Krzysztof Nowak, policji, straży pożarnej , Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Wsparcia udzielają też marszałek województwa i wojewoda świętokrzyski .

Uwaga ! Wszystkie klasy walczą o nagrody główne w województwie - całodniowe wycieczki do parków rozrywki „Zatorland” w Zatorze. Zdobędzie je pięć klas z największą ilością głosów. Zapewniamy transport i wyżywienie.
Głosowanie już się rozpoczęło i zakończy się w piątek 29 grudnia 2017 roku o godzinie 21. Wygrywają klasy z największą liczbą punktów.

Strona internetowa