text_increase
text_decrease
contrast
Aktualności » Sport
Nowy "narybek" się szykuje :) Uczennica SP nr 5 w Jędrzejowie na runmagedonie. Starzy nie dają rady a 4 klasistka zdobywa medal. Nauczyciel mega dumny.
W nagrodę zabieram na obóz sportowy z kadrą weteranek