Aktualności  »  Biblioteka

Konkurs Pisma Ręcznego - wyniki

Wczoraj, tj. 23 stycznia 2023 r. w naszej szkole obchodzono Dzień Pisma Ręcznego.
W dobie e-maili, komunikatorów i telefonów komórkowych coraz rzadziej wykorzystujemy pismo ręczne. Do lamusa odchodzą też papierowe notesy i pamiętniki. W Dzień Pisma Ręcznego warto sobie o nim przypomnieć.
Pismo odręczne to nie tylko czynność polegająca na napisaniu długopisem czy piórem zdania
lub dłuższego tekstu. To nasza wizytówka, którą można porównać do odcisków palca. Jest wyjątkowa
i nie ma dwóch takich samych stylów pisma.
W Konkursie Pisma Ręcznego zorganizowanego przez Bibliotekę szkolną oraz nauczycieli j. polskiego wzięło udział 23. Uczniów z klas IV-VI.
Wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii klas V-VI

I miejsce – Aleksander Koza kl. 5b
II miejsce – Sara Jeżewska kl. 6a
III miejsce – Maja Mikuszewska kl. 6b

W kategorii klas IV

I miejsce – Oliwia Bartosz kl. 4a
II miejsce – Alicja Witasik kl. 4b
III miejsce – Anna Felis kl. 4a

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w doskonaleniu pisma ręcznego.