Aktualności  »  Biblioteka

”Książka zamiast smartfona”- wyniki konkursu

Dziś w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego pt."Książka zamiast smartfona.Tak!" Jury konkursowe, w którym gościnnie prace oceniał pan Zbigniew Kasprzak, bardzo wysoko oceniło poziom nadesłanych prac, kóorych było aż 58 z różnych szkół z terenu miasta i gminy Jędrzejów. Naszą szkołę reprezentowało 13 uczniów.

Pierwsze miejsce zdobyła praca Anny Felis z kl. IV a, a trzecie Karoliny Kłapci z kl. VI a, wyróżnienia zaś zdobyli Alicja Drej z kl. IV a, Mikołaj Więckowski z kl. IV b oraz Kacper Makuła i Maciej Rosiński z kl. VI b. Uczniowie otrzymali w nagrodę dyplomy wraz z pamiątkowymi rysunkami autorstwa p. Zbigniewa Kasprzaka, przybory do rysowania, książki i pendrivy.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentów plastycznych.